+90 312 395 49 60 English

Hakkımızda

Mikrotek Laboratuvar

Mikrotek 1995 yılında makine ve çeşitli cihazlar üretmek amacı ile kuruldu. İlk faliyet alanımız diş hekimlerine yönelik çalışan dental laboratuvarlar oldu. Kısa sürede ' Mikrotek ' markası olarak  sektördeki ithal ürünler dahil olmak üzere pek çok markanın önüne geçerek tercih edilen yerli bir firma ve yerli bir marka olduk.

 

Dental laborauvarlarda elde ettiğimiz başarı ile 2012 yılından itibaren farklı sektörler ve iş alanlarında kullanılan laboratuvar cihazlarına yönelik ürünler üzerine odaklandık.

 

Üretimimizi Ankara İvedik Organize Sanayi Sitesi' ndeki 1500 m2 lik kapalı alanda gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün genişleyen ürün yelpazemizi, ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden, sürdürülebilir bir seviyede devam ettirmek çalışıyoruz. Bu amaçla üretim aşamalarının her adımı, elektronik tasarımdan elektrostatik boyamaya, lazer kesimden paketlemeye kadar kendi tesisimizde gerçekleştirilmektedir. 

 

20. senemizi doldurduğumuz son yıllarda hedefimiz ihracatımızı arttırarak ülke sanayisine olan katma değerimizi bir adım daha ileri götürmektir.

 

Güvenilir ürün  ve kaliteli hizmet anlayışını kendine vazgeçilmez bir prensip olarak belirlediğimiz ilk günden beri dostumuz olarak tanımladığımız çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle beraber daha nice yeni ürünler üretmek, Türkiye' deki laboratuvar cihazları üretimindeki konumumuzu daha üst seviyelere taşımak ve bir dünya firması olmak dileği ile....

Vizyonumuz

Laboratuvar ekipmanları üretimi konusunda Türkiye' de lider olmak, dünyada önemli firmalar arasında yer almak, ileriye yönelik bakış açımızın temelini oluşturmaktadır.

 

Bunu başarabilmenin yolu,çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin katkılarını, tecrübemiz ve  bilgi birikimizle biraraya getirmek ve  müşterilerimizle paylaşmaktan geçmektedir.

 

Bu birlikteliği ve yarattığı sinerjiyi her zaman en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden itibaren çalışanlarımız, tedarikçlerimiz ve müşterilerimizle karşılıklı anlayış, işbirliği ve dostluk çerçevesinde çalışmayı hedefledik. Bu amaçtan sapmadan ürün yelpazemizi genişletirken, ürün ve servis kalitemizden ödün vermedik. Kullanıcılarımız için daha iyisini, daha kullanışlısını hedefledik ve en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Bunu  ürünlerimizi kullanan, yeni ürünlere ihtiyaç duyan kullanıcılarımızın geri bildirimlerine, tecrübemiz, çalışma şevkimiz ve çalışanlarımızın desteğini katarak başardık.

 

Amacımız daha iyisini, sürdürülebilir bir şekilde devam ettirebilmek.